Praktyczne porady dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych.
Blog > Komentarze do wpisu

Wzory biznesplanów - zobacz jak napisali je inni.

Biznesplan jest jednym z ważniejszych załączników wymaganych w aplikowaniu o dotacje unijne oraz środki finansowe z Funduszu Pracy. Dobrze napisany biznesplan zwiększa szanse na uzyskanie dotacji na założenie działalności gospodarczej, jak również na rozwój już działającej firmy. Napisać biznesplan możemy spróbować sami lub zwrócić się do jednej z firm, która świadczy usługi w tym zakresie. Jednak dla tych, którzy chcieliby pokusić się o napisanie biznesplanu samodzielnie, polecam następujące strony, na których zamieszczono właśnie wzory tych dokumentów.

http://www.ipo.pl/biznes_plany/przykladowe_biznes_plany

http://list.ovh.org/biznes.html 

Szczególnie polecam ten portal http://mystartup.pl/ , bardzo mi się spodobał ze względu na zamieszczone w nim praktyczne poradniki nawiązujące do pisania biznesplanów. Nawet sama się nimi zainteresowałam.

środa, 04 listopada 2009, niobe25

Polecane wpisy

Komentarze
szyszu29
2017/06/23 13:42:02
Ja również polecam podane strony. Pamiętajcie że napisanie biznes planu to pierwsza bardzo ważna kwestia a druga to zwrócenie uwagi na 4 bardzo ważne kwestie zanim zarejestrujecie działalność, sprawdźcie tutaj: pakto.pl/podatkowy-news/zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-takiej-formy-przekazu-nie-znasz/
Zobacz, gdzie możesz znaleźć przykłady projektów
Zobacz, gdzie możesz zasięgnąć informacji
Kliknij, aby się ze mną skontaktować
Kliknij, aby wejść na forum