Praktyczne porady dotyczące pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych.

O mnie i o mojej stronie

 Skąd się wziął pomysł na prowadzenie bloga?

Blog powstał z myślą o rozwijaniu moich zainteresowań i wiedzy oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć jak pozyskać dotację ze środków unijnych lub po prostu interesują się tą tematyką. Z pewnością  prowadzenie bloga to dla mnie zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności przez zabawę.

Kontakt:

 

Uwaga!!! Nie prowadzę profesjonalnego doradztwa. Blog zawiera podstawowe informacje na temat działań z jakich mogą korzystać beneficjenci dotacji unijnych. Nie zastępuje szczegółowych wytycznych jakimi kierują się instytucje przyznające dofinansowanie! Ponadto niestety wiele informacji sie dezaktualizuje z czasem.

Jeśli już chcielibyście zadać pytania to radzę wejść na baner noszący nazwę punkty informacyjne na moim blogu i wybrać województwo. Każda instytucja przyznająca dofinansowanie posiada punkty informacyjne dla beneficjentów dotacji unijnych. Po drugie staram się w każdej notce pisać, w jakiej instytucji należy szukać pomocy. Także telefony w dłoń lub nogi w ruch:).

 

 Chętnie nawiąże współpracę z portalem, serwisem internetowym  bądź firmą zajmująca się pozyskiwaniem dotacji unijnych.

e-mail:  joanna.blaszczyk@interia.eu

 

 

 

Prawa autorskie

  Ten blog jest mojego autorstwa i jest moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie zawartych w nim zdjęć oraz treści bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich - na podstawie Dz.U.94 nr43 poz.170. To, że umieszczam swoje  teksty w miejscu dostępnym dla wszystkich nie oznacza, że możesz go sobie dobrowolnie kopiować i wykorzystywać do napisania pracy magisterskiej czy referatu. Jeśli zamierzasz się na nim opierać to  zapytaj się o zgodę  lub zamieść odniesienie podając link do mojej strony internetowej.

  Szablon

 

Szablon powstał w oparciu o rozwiązania przyjęte w dwóch innych szablonach, których autorkami są Katemac oraz Irytek.

 

Zobacz, gdzie możesz znaleźć przykłady projektów
Zobacz, gdzie możesz zasięgnąć informacji
Kliknij, aby się ze mną skontaktować
Kliknij, aby wejść na forum